KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5897665
nr 589 7665
Akvarell
Signerad A Makowska, Stadsmotiv, 24x18
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 juni 2009
kl 17:25:19
200 kr
350 kr
450 kr